Náš príbeh

Sme rodinná firma, ktorá sa od roku 1998 zaoberá nákupom a predajom strieborných šperkov. Do roku 2017 sme sa zaoberali predovšetkým veľkoobchodným predajom pod značkou KSilver s.r.o. Postupnou generačnou výmenou vo vedení firmy z otca na syna firma rozšírila aj svoje pôsobenie na internetový predaj šperkov pre koncových zákazníkov pod značkou Argento. 

Prvé naše skúsenosti v klenotníckej oblasti začali skromne v roku 1996. Začali sme vyrábať a po celom Slovensku distribuovať achátové hodiny. Postupne sa sortiment rozširoval o ďalšie výrobky z polodrahokamov. V roku 1997 začali naše prvé skúsenosti so striebornými šperkami, ktoré postupne nahrádzali výrobky z polodrahokamov. Ako krásnu spomienku dodnes veľkoobchodne predávame stromčeky šťastia (už viac ako 20 rokov). Postupom času pomoc najbližšej rodiny už nestačila, pribudli ďalší kolegovia, zlepšovala sa evidencia, ktorá dokázala presne sledovať čoraz viac výrobkov. Rozširoval sa sortiment a presťahovali sme sa do nových väčších priestorov. Od roku 2009 sme začali fungovať pod názvom KSilver s.r.o.

V roku 2013 prišiel do firmy pracovať syn Martin a s jeho príchodom sa zmenili vyhliadky do budúcnosti.

Do roku 2017 sme sa venovali predovšetkým veľkoobchodnému predaju strieborných šperkov. V tom istom roku vznikol online obchod Argento so zameraním na predaj strieborných šperkov pre koncových zákazníkov, ktorý postupne preberá prioritu v našom podnikaní.

V októbri 2019 sa názov spoločnosti zmenil na Argento Jewellery s.r.o.

Situácia sa za dvadsať rokov veľmi zmenila a ak chceme u Vás zákazníkov uspieť, vieme, že sa musíme neustále zlepšovať. Naším hlavným cieľom je, aby naše služby neboli len o jednom nákupe, ale o dobrých pocitoch a opakovaných návratoch na stránku argento.sk.

Peter Kuchár, majiteľ

Kontakt

Kde nás nájdete?

Sídlo spoločnosti sa náchadza v zrekonštruovaných priestoroch v malebnej obci Snežnica, približne 10 km od Žiliny. 

Sídlo spoločnosti

Čo je pre nás dôležité

- neustále zlepšovanie
- expresne rýchle dodanie
- kvalita ponúkaných šperkov
- vynikajúca cena
- maximálna spokojnosť každého zákazníka

Pozitívne referencie a spätná väzba od našich zákazníkov nás uisťuje, že ideme správnym smerom, čomu sa veľmi tešíme. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.
Puncovný úrad SR
Sme registrovaní
ihneď expedujeme
všetko skladom
Doprava zdarma
nad 30 eur
14 dní na
vrátenie tovaru
Zákaznícka linka
+421 41 422 41 72
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Argento Argento.sk