Zlatý prívesok svätý Krištof
zoom_in
  • New
  • Zlatý prívesok svätý Krištof

Zlatý prívesok svätý Krištof

159,00 €

Extra Možnosti

Šperk vám starostlivo pripravíme do krásnej elegantnej krabičky a doplníme o praktickú taštičku.
Poskytujeme štandardnú 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu. Vybraním tejto možnosti ju predĺžite až na 60 dní.
Cena za vybrané možnosti (Eur):
S DPH

Hmotnosť: ~1.6 g

Prívesok je vyrobený zo žltého zlata rýdzosti 585/1000 (14 karátové zlato). Prívesok zobrazuje svätého Krištofa nesúceho na svojich pleciach malého Ježiška. Tento svätec je patrónom všetkých pútnikov, v modernej dobe prenesene automobilistov, cestovateľov, ale aj ochrancom pred búrkou a podobne. Jeho meno symbolicky v gréčtine znamená: Ten, kto nesie Krista. Prívesok má príjemné lesklo-matované prevedenie.
Množstvo
block Vypredané
Argento.sk je dlhoročným úspešným slovenským online obchodom so širokým výberom strieborných a zlatých šperkov.

Každý šperk v ponuke máme skladom a posielame do 24 hodín. Doručenie je extra rýchle do jedného dňa od odoslania. Môžete si zvoliť doručenie cez Packetu do výdajného miesta (2,60 €), kuriérom na adresu (3,90 €) alebo Slovenskou poštou (3,20 €). Platiť je aktuálne možné kartou, bankovým prevodom alebo dobierkou. Preprava je nad 30 € zadarmo. Za dobierku je účtovaný poplatok 1 €.

Poskytujeme 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu. Za príplatok je možné túto dobu predĺžiť až na 60 dní. Plnú výšku peňazí vrátime na váš účet. Rovnako na každý šperk platí záruka 2 roky.

Kód produktu:8A032
Typ šperku:prívesok
Materiál:14 karátové zlato
Rýdzosť:585/1000
Povrch kovu:lesklo-matovaný
Určenie:dámske, pánske
Výška prívesku:25 mm
Výška prívesku bez úchytku:17 mm
Šírka prívesku:11 mm
Vnútorný priemer uška:3,8 mm