Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 30,00 € - 137,00 €

Povrchová úprava

Povrchová úprava

Dĺžka

Dĺžka

Retiazky vzor Plochá lisovaná

Aktívne filtre

Strieborná retiazka Lisovaná Quatro 8 mm Trojfarebná

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré je pozlátené žltým zlatom. Vzor retiazky: Plochá lisovaná. Šírka retiazky je 8 mm. Zapínanie je na kvalitnú a bezpečnú karabínku.
52,40 € / ks
Skladom, ihneď posielame

Strieborná retiazka Lisovaná Quatro 6,5 mm Rhodiovaná

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000. Vzor retiazky: Plochá lisovaná. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu retiazka zostane dlho ako nová. Šírka retiazky je 6,5 mm. Zapínanie je na kvalitnú a bezpečnú karabínku.
50,40 € / ks
Skladom, ihneď posielame

Strieborná retiazka Lisovaná pletená 18,5 mm Rhodiovaná

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000. Vzor retiazky: Plochá lisovaná. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu retiazka zostane dlho ako nová. Šírka retiazky je 18,5 mm. Zapínanie je na kvalitnú a bezpečnú karabínku.
136,40 € / ks
Skladom, ihneď posielame

Strieborná retiazka Lisovaná Otto 10,5 mm Rhodiovaná

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000. Vzor retiazky: Plochá lisovaná. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu retiazka zostane dlho ako nová. Šírka retiazky je 10,5 mm. Zapínanie je na kvalitnú a bezpečnú karabínku.
91,10 € / ks
Skladom, ihneď posielame

Strieborná retiazka Lisovaná pletená 6 mm Trojfarebná

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré je viacfarebnou kombináciou pozostávajúcou zo žltého a ružového pozlátenia. Vzor retiazky: Plochá lisovaná. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu retiazka zostane dlho ako nová. Šírka retiazky je 6 mm. Zapínanie je na kvalitnú a bezpečnú karabínku.
72,00 € / ks
Skladom, ihneď posielame

Strieborná retiazka Lisovaná 4,3 mm Rhodiovaná

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000. Vzor retiazky: Plochá lisovaná. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu retiazka zostane dlho ako nová. Šírka retiazky je 4,3 mm. Zapínanie je na kvalitnú a bezpečnú karabínku.
30,50 € / ks
Skladom, ihneď posielame

Strieborná retiazka Lisovaná Trio 4,7 mm Rhodiovaná

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000. Vzor retiazky: Plochá lisovaná. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu retiazka zostane dlho ako nová. Šírka retiazky je 4,7 mm. Zapínanie je na kvalitnú a bezpečnú karabínku.
39,50 € / ks
Skladom, ihneď posielame