Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 17,00 € - 34,00 €

Povrchová úprava

Povrchová úprava

Určenie

Určenie

Motív

Motív

Prívesky sv. Michal Archanjel

Prívesky zo 14 karátového zlata alebo striebra rýdzosti 925/1000 s motívom svätého Michaela Archanjela. Medailóny sú vyhotovené v krásnom realistickom prevedení. Svätý Michael Archanjel je jedným z hlavných archanjelov. Preklad jeho mena znamená "Kto je ako Boh?" - ide o bojový pokrik légii dobrých anjelov v boji proti padlým anjelom. Svätý Michael Archanjel je patrónom v boji proti satanovi, je ochrancom Božieho ľudu, záchrancom duší veriacich z moci satana a sprievodcom ľudských duší zo sveta pred boží súd.

Aktívne filtre

Strieborný prívesok - sv. Michal Archanjel

Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu prívesok zostane dlho ako nový. Prívesok zdobí krásné gravírovanie. Prívesok zobrazuje boj svätého Michala Archanjela s diablom.
33,90 € / ks
Skladom, posielame ihneď

Strieborný prívesok Škapuliar - sv. Michal Archanjel

Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000. Obojstranná medailka na prednej strane zobrazuje Pannu Máriu so Škapuliarom (ako jej dar ľudstvu) a s malým dieťaťom Ježišom. Na zadnej strane je vyobrazené Srdce Ježišovo. Prívesok slúži ako náhrada za plátenný Škapuliar v súlade s povolením pápeža sv. Piusa X. Prívesok zobrazuje boj svätého Michala Archanjela s diablom.
17,90 € / ks
Skladom, posielame ihneď