Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 6,00 € - 40,00 €

Povrchová úprava

Povrchová úprava

Určenie

Určenie

Prívesky sv. František

Strieborné a zlaté prívesky so svätým Františkom z Assisi. Každý prívesok je vyrobený zo striebra s rýdzosťou 925/1000 alebo 14 karátové zlata. Tento svätec je zakladateľom františkánskej rehole a je jedným z najznámejších a najobľúbenejších svätcov. Často sa zobrazuje obklopený zvieratami, najčastejšie vlkom alebo vtákmi. Je to odkaz na jeho lásku k zvieratám a zvierat k nemu. Napríklad podľa legendy mal kázne, počas ktorých sa na okolitých stromoch zhromažďovalo veľké množstvo vtákov a zdalo sa, že svätého Františka počúvajú. Vlk, s ktorým je tiež často zobrazovaný, je odkazom na legendu o Františkovom zázračnom premenení obávaného vlka v malom talianskom mestečku na priateľa ľudí.

Aktívne filtre

Strieborný prívesok - sv. František

Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000. Svätý František z Assisi je patrónom zvierat a prírody. Patrí medzi najznámejších a najobľúbenejších svätých a je vzorom v dôslednom nasledovaní Krista. Prívesok má príjemné lesklo-matované prevedenie.
39,90 € / ks
Skladom, posielame ihneď

Strieborný prívesok - sv. František

Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000. Svätý František z Assisi je patrónom zvierat a prírody. Patrí medzi najznámejších a najobľúbenejších svätých a je vzorom v dôslednom nasledovaní Krista.
6,40 € / ks
Skladom, posielame ihneď

Strieborný prívesok - sv. František

Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000. Povrchová úprava striebra je ošetrená rhodiovaním, ktoré zabraňuje oxidácii (černeniu, žltnutiu a strate lesku), vďaka čomu prívesok zostane dlho ako nový.
24,90 € / ks
Skladom, posielame ihneď