Strieborný pozlátený prívesok srdce kotva kríž
zoom_in
  • New
  • Strieborný pozlátený prívesok srdce kotva kríž
  • Strieborný pozlátený prívesok srdce kotva kríž

Strieborný pozlátený prívesok srdce kotva kríž

15,90 €

Extra Možnosti

Šperk vám starostlivo pripravíme do krásnej elegantnej krabičky a doplníme o praktickú taštičku.
Poskytujeme štandardnú 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu. Vybraním tejto možnosti ju predĺžite až na 60 dní.
Cena za vybrané možnosti (Eur):
S DPH

Hmotnosť: ~0.6 g

Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré je pozlátené žltým zlatom. Prívesok zdobí krásne gravírovanie, ktoré je starostlivou ručnou prácou.
Množstvo
Argento.sk je dlhoročným úspešným slovenským online obchodom so širokým výberom strieborných a zlatých šperkov.

Každý šperk v ponuke máme skladom a posielame do 24 hodín. Doručenie je extra rýchle do jedného dňa od odoslania. Môžete si zvoliť doručenie cez Packetu do výdajného miesta (2,60 €), kuriérom na adresu (3,90 €) alebo Slovenskou poštou (3,20 €). Platiť je aktuálne možné kartou, bankovým prevodom alebo dobierkou. Preprava je nad 30 € zadarmo. Za dobierku je účtovaný poplatok 1 €.

Poskytujeme 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu. Za príplatok je možné túto dobu predĺžiť až na 60 dní. Plnú výšku peňazí vrátime na váš účet. Rovnako na každý šperk platí záruka 2 roky.

Kód produktu:85704
Typ šperku:prívesok
Materiál:striebro
Rýdzosť:925/1000
Povrchová úprava:pozlátená žltým zlatom
Povrch kovu:lesklý
Určenie:dámske, pánske, detské
Výška prívesku:15 mm
Výška prívesku bez úchytku:12 mm
Šírka prívesku:6 mm

Mohlo by vás zaujať aj

Strieborná retiazka Maglina 1 mm Pozlátená

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré je pozlátené žltým zlatom. Vzor retiazky: Maglina. Šírka retiazky je 1 mm. Retiazka je vhodná aj k noseniu prívesku. Zapínanie je na kvalitný a bezpečný pérový krúžok.
8,70 €
Skladom, ihneď posielame
  • Nové

Strieborná retiazka Rolo 0,8 mm Pozlátená

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré je pozlátené žltým zlatom. Vzor retiazky: Rolo. Retiazka je vhodná aj k noseniu prívesku. Zapínanie je na kvalitný a bezpečný pérový krúžok.
3,90 €
Skladom, ihneď posielame
  • Nové

Strieborná retiazka Figaro 2 mm Pozlátená

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré je pozlátené žltým zlatom. Vzor retiazky: Figaro. Šírka retiazky je 2 mm. Retiazka je vhodná aj k noseniu prívesku. Zapínanie je na kvalitný a bezpečný pérový krúžok.
11,40 €
Skladom, ihneď posielame
  • Nové

Strieborná retiazka Catena 1,3 mm Pozlátená

Retiazka je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré je pozlátené žltým zlatom. Vzor retiazky: Catena. Šírka retiazky je 1,3 mm. Retiazka je vhodná aj k noseniu prívesku. Zapínanie je na kvalitný a bezpečný pérový krúžok.
13,00 €
Skladom, ihneď posielame
  • Nové